Brygadzista Magazynu
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
AGATA Spółka Akcyjna
25. 4. 2024

Agata S.A. - Naszą pasją są wnętrza. Oferując szeroki wybór mebli i artykułów wyposażenia wnętrz, pragniemy stać się częścią przestrzeni, która wyraża charakter, styl i wartości naszych Klientów. W ten sposób pomagamy tworzyć niepowtarzalną atmosferę domu.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie bieżącą pracą podległych pracowników na magazynie, wyznaczanie bieżących celów oraz kontrola ich realizacji;
  • Wydawanie oraz przyjmowanie dostaw zgodnie z procedurami oraz dokumentami pod względem ilościowym, jakościowym oraz zgodnie z lokalizacją;
  • Kompletowanie towaru po przyjęciu lub przed wydaniem.

Nasze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na magazynie;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników;
  • Znajomości zasad i standardów magazynowania towarów oraz obiegu dokumentów magazynowych;
  • Wysokiego poziomu kompetencji w zakresie zarządzania zespołem;
  • Doskonałych umiejętności w zakresie planowania i analizowania;
  • Pozytywne nastawienie oraz entuzjazm;
  • Umiejętność tworzenia grafików pracy;
  • Dyspozycyjność.

To oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Możliwość rozwoju;
  • System wdrożenia pracownika;
  • Prywatna opieka medyczna Medicover;
  • Pakiet sportowy Medicover Sport;
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne;
  • Wczasy pod gruszą.

  • Praca Białystok
  • Brygadzista Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659