Brygadzista magazynu
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, Masovian Voivodeship, Polska
NOVUM Przyprawy Misztak Moryc Sp. Jawna
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Wiązowna

Twój zakres obowiązków

  • Rozładunek i załadunek towaru – transport towaru na terenie magazynu
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • Monitorowanie wchodzącego i wychodzącego towaru
  • Sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek
  • Dbanie o terminowy rozładunek i załadunek
  • Weryfikowanie stanów magazynowych i pilnowanie właściwej rotacji towarów na magazynie
  • Komplementacja towaru do wysyłki zgodnie z wygenerowanym zamówieniem
  • Dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym do magazynu

Nasze wymagania

  • Umiejętność koordynacji kilku działań jednocześnie
  • Umiejętność podejmowania decyzji, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Uprawnienia na wózki widłowe

To oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie rodzinnej
  • przyjazną atmosferę
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie

O nas

Firma technologiczno-handlowa dostarczająca przyprawy i dodatki funkcjonalne dla przemysłu mięsnego i spożywczego.

  • Praca Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087