Brygadzista magazynu
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, Śląskie, Polska
Cedrob Foods S.A.
1. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Rozładunek towaru – transport towaru na terenie magazynu
  • Prowadzenie dokumentacji magazynowej (ewidencja ilościowa towaru)
  • Monitorowanie wchodzącego i wychodzącego towaru
  • Sprawdzanie dokumentów dostaw i wysyłek
  • Dbanie o terminowy rozładunek
  • Dbanie o właściwe składowanie i przechowywanie towarów w magazynie
  • Dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym

WYMAGANIA:
  • Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym
  • Umiejętność koordynacji kilku działań jednocześnie
  • Umiejętność podejmowania decyzji, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane,

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki

  • Uprawnienia na wózki widłowe

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie II zmianowym

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bezpłatne posiłki
  • Pakiet sportowy
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki okolicznościowe
  • Przewóz pracowników z wybranych kierunków

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851