Brygadzista Magazynu
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp.k.
21. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie dostaw surowców, produktów znormalizowanych, półproduktów z wydziałów produkcyjnych
  • Przyjmowanie produktów od dostawców zewnętrznych i kooperantów
  • Transport towarów w obrębie produkcji i magazynu
  • Wysyłki towarów i półproduktów do kooperantów
  • Wydawanie niezbędnych narzędzi na obszar produkcji oraz praca z systemem

Wymagania pracodawcy

  • Uprawnienia UDT – II WJO (warunek konieczny)
  • Excel – podstawowy, podstawowa znajomość komputera
  • Uprawnienia na suwnicę z poziomu roboczego – UDT II S (mile widziane)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy zmianowej 6-14, 14-22

Pracodawca oferuje

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w przyjaznym środowisku pracy w stabilnej firmie produkcyjnej z kapitałem zagranicznym
  • Prywatna opieka medyczna i pakiet stomatologiczny, karty MultiSport, ZFŚS
  • Refundacja kosztów biletów PKP dla osób spoza Poznania

  • Praca Poznań
  • Brygadzista Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544