Brygadzista linii produkcyjnej (m/k)
  • Sadkowa Góra
podkarpackie, Sadkowa Góra, podkarpackie, Polska
Trenkwalder
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za:

  • zarządzanie pracą operatorów linii produkcyjnej w celu zapewnienia ciągłości produkcji,
  • ustawianie, regulacja i kontrola maszyn oraz urządzeń produkcyjnych,
  • kontrola jakości produktów oraz reagowanie na ewentualne nieprawidłowości,
  • raportowanie wyników pracy podległego zespołu a także stosowanie się do zasad 5S.

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • chęci do pracy w szybko rozwijającej się organizacji,
  • uprawnienia UDT (mile widziane),
  • doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem pracowników w firmie produkcyjnej.

Oferujemy:
  • pracę w młodym zgranym zespole,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • w pełni wyposażone pomieszczenie socjalne,
  • program poleceń pracowniczych,
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w nowoczesnej i rozwojowej firmie,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia.

  • Praca podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536