Brygadzista linii produkcyjnej
  • Pniewy
Pniewy, Pniewy, Wielkopolskie, Polska
Tegometall WSP Polska Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem i członkiem międzynarodowej grupy przedsiębiorstw. W naszym zakładzie z siedzibą w Pniewach, powiat szamotulski, zatrudniającym ponad 100 pracowników, zajmujemy się produkcją metalowych systemów regałowych do sklepów i magazynów, wszystkich branż.

W celu wzmocnienia załogi naszego zakładu poszukujemy.

Zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników - podział zadań w zespole oraz kontrola ich realizacji
  • Kontrola jakości i wydajności
  • Kontrola i nadzór na terminowością produkcji na podległym dziale - terminowa realizacja planów produkcyjnych
  • Weryfikacja poprawności ustawienia maszyn
  • Nadzór nad dokumentacją produkcyjną
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów BHP
  • Ścisła współpraca z innymi brygadami i działami produkcji

Wymagania

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego oraz dokumentacji technicznej
  • Doświadczenie w pracy na produkcji
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zdolności do skutecznej komunikacji oraz motywacji pracy podległego zespołu
  • Umiejętność przeciwdziałania konfliktom w brygadzie
  • Inicjatywa do podejmowania nowych działań

Oferujemy

  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem na czas do 10. każdego miesiąca
  • Premie uznaniowe
  • Dodatek za dojazd
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki świąteczne
  • Parking dla Pracowników
  • Program rekomendacji Pracowników
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego

  • Praca Pniewy
  • Pniewy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448