Brygadzista- Lider obszaru produkcyjnego
  • Kostrzyn nad Odrą
Kostrzyn nad Odrą, Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie, Polska
Algontec Polska Sp. z o.o.
23. 7. 2024

Firma z kapitałem zagranicznym z branży Automotive poszukuje Brygadzistów Produkcji.
Praca na 3 zmiany: 6-14/ 14-22/ 22-6
Zakres obowiązków:
Nadzór nad pracownikami produkcji
Planowanie i optymalizacja produkcji
Organizowanie bieżących napraw i szybkie usuwanie awarii
Zapobieganie i rozwiązywanie problemów związanych z maszynami
Zapewnienie ciągłości produkcji i zabezpieczenie odpowiednich materiałów dla maszyn
Mile widziane doświadczenie 1 rok i uprawnienia na wózki UDT.
Naszym Pracownikom oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie zawsze na czas na 10 każdego m-ca
• Prywatną opiekę medyczną Luxmed finansowaną przez pracodawcę
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• Bezpłatny transport z wielu miejscowości
• Wyjazdy integracyjne, żużel, kabarety, itp.
• Premie miesięczne i stażowe
W nadesłanych zgłoszeniach prosimy o zamieszczeniu klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Miejsce pracy: Kostrzyn nad Odrą

  • Praca Kostrzyn nad Odrą
  • Kostrzyn nad Odrą - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941