Brygadzista/ka Pakowni (pakowanie leków)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Steriscience Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem pracowników na zmianie
  • Dbanie o efektywność procesu pakowania
  • Praca z dokumentacją (udział w opracowywaniu, poprawność wypełniania, zatwierdzanie, rozliczanie raportów serii)
  • Zgłaszanie problemów technicznych do mechaników
  • Pobieranie surowców, materiałów pomocniczych i środków dezynfekcyjnych z magazynu

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność zarzadzania pracownikami
  • Umiejętność pracy z dokumentacją
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Postawa wspierająca jakość i bezpieczeństwo
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 6-14, 14-22
  • Obsługa komputera (Windows, Office)
  • Doświadczenie w branży farmaceutycznej, zasad cGMP, GDP

To oferujemy

  • Szkolenia
  • ZFŚS

  • Praca Warszawa
  • Brygadzista Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080