Brygadzista/ka Magazynu
  • 05-180 Nowy Modlin
mazowieckie, 05-180 Nowy Modlin, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Organizacja i nadzorowanie pracy podległego zespoły na zmianie,
  • Odpowiedzialność za przyjęcie i rozmieszczenie towarów w strefie magazynowej,
  • Dbałość za kompletacje oraz załadunek dostaw,
  • Planowanie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji obrotu towarowego w magazynie (SAP, MS Excel, skaner),
  • Nadzór nad utrzymaniem dobrego stanu technicznego powierzonego mienia,
  • Odpowiedzialność za zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w obrębie stanowiska,
  • Współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie min. rok na podobnym stanowisku (mile widziane w zakładzie produkcyjnym),
  • Doświadczanie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym,
  • Uprawnienia UDT (warunek konieczny),
  • Umiejętność pracy ze skanerem oraz w środowisk MS Office (Excel),
  • Sumienność, dokładność oraz poczucie odpowiedzialności za wykonywaną pracę,
  • Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do przystąpienia do badań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Możliwość pracy w nowoczesnym zakładzie,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne).

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544