Brygadzista instalacji wod - kan
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
VENTI SP. Z O.O. SP. K.
22. 5. 2024

Firma VENTI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa poszukuje na stanowisko:
Brygadzista (zewnętrzne instalacji wodno-kanalizacyjne)
Zadania:
- delegowanie zadań robotnikom i ciągła kontrola w ich realizacji;
- pomoc pracownikom w wykonywaniu prac instalacyjnych i montażowych;
- kontrolowanie przestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przeciwpożarowych;
- sprawowanie nadzoru nad dokumentacją firmy;
- troszczenie się o powierzone mienie przedsiębiorstwa;
- kooperacja z kierownictwem;
- przeprowadzanie kontroli szczelności instalacji;
- usuwanie awarii wodociągowych;
Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętność czytania rysunku technicznego;
- umiejętność kontroli podległych pracowników;
- umiejętność planowania i koordynacji prac na obiekcie;
- bardzo dobra organizacja pracy oraz komunikatywność;
- decyzyjność i zdolność rozwiązywania problemów;
Oferujemy:
- pracę na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- ubezpieczenie grupowe,
- pracę na terenie kraju od poniedziałku do piątku,
- zatrudnienie w stabilnej firmie,
- możliwość współpracy z doświadczonym zespołem,
- udział przy realizacji wielu ciekawych inwestycji.

  • Praca Bydgoszcz
  • Brygadzista Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018