Brygadzista elektryków
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Grupa590
11. 10. 2024

Szukamy zmotywowanych kandydatów do koordynowania pracy elektryków w branży energetycznej, a konkretnej do pracy przy budowie rafinerii.
Miejsce pracy Holandia, Maasvlakte
System pracy: Zjazdy urlopowe (6 tygodni / 1 tydzień)
Proponujemy:
• Legalne zatrudnienie na umowie polskiej
• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie
• Możliwość długotrwałej współpracy
• Zakwaterowanie oraz dojazdy do i z pracy, za które nie płacisz
• Regularne wynagrodzenie: comiesięczne wypłaty na Twoje konto bankowe
• Nowoczesne narzędzia i wyposażenie
OPIS STANOWISKA
• terminowa realizacja przydzielonych robót w zakresie prac elektrycznych,
• organizacja i koordynacja pracy podległych pracowników,
• rozliczanie podległych pracowników pod kątem wydajności i jakości pracy,
Szukamy osoby, która ma:
• wykształcenie kierunkowe o profilu technicznym
• Doświadczenia na tym stanowisku
Masz możliwość skontaktowania się ze mną poprzez mój numer telefonu:
512 454 590
SPOSÓB APLIKOWANIA
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie aplikacji na maila: @
W tytule napisz: Brygadzista

  • Praca Rzeszów
  • Brygadzista Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776