Brygadzista Działu Utrzymania Ruchu
  • Kobylnica
Kobylnica, Kobylnica, Pomeranian Voivodeship, Polska
PERLA POLSKA
3. 6. 2024

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych.

Jesteśmy liderem w swojej branży, działamy międzynarodowo sprzedając nasze produkty na całym świecie. Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów starannie nadzorując proces produkcji oraz współpracując tylko z zaufanymi dostawcami.

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie pracy podległego zespołu (mechanicy, elektromechanicy)
  • nadzór nad utrzymaniem ciągłości pracy linii produkcyjnej
  • bieżący nadzór nad sprawnością techniczną maszyn i urządzeń, diagnozowanie i usuwanie awarii i usterek
  • rozliczanie napraw pod kątem jakościowym i materiałowym
  • uczestnictwo w rozruchu nowych maszyn i urządzeń oraz linii produkcyjnych
  • wsparcie przy przezbrajaniu maszyn
  • tworzenie i aktualizacja harmonogramów przeglądów linii i maszyn produkcyjnych
  • nadzorowanie harmonogramu przeglądów okresowych maszyn i urządzeń
  • weryfikacja i raportowanie wykonania harmonogramu przeglądów
  • wparcie techniczne dla operatorów maszyn – ustawianie maszyn, tworzenie i wprowadzanie nowych programów
  • weryfikacja i raportowanie stanu technicznego infrastruktury warsztatowej
  • ścisła koordynacja działań we współpracy z przełożonym

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • wykształcenie kierunkowe (mechanik, automatyk, budowa maszyn itp.)
  • praktyczna znajomość mechaniki, pneumatyki, elektryki
  • umiejętność programowania falowników, czytania schematów elektrycznych
  • samodzielność, sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym (06.00 – 14.00 oraz 14.00 – 22.00)
  • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (można zrobić w trakcie rekrutacji)

Mile widziane

  • uprawnienia SEP

To oferujemy

  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wynagrodzenie rosnące wraz z doświadczeniem pracownika
  • nowoczesny, zautomatyzowany park maszynowy
  • dostęp do szkoleń technicznych
  • miesięczny system premiowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatny autokar na ternie Słupska
  • parking dla pracowników
  • zniżka na półkolonie i ferie zimowe dla dzieci
  • zniżka firmowa na korty tenisowe
  • roczna impreza integracyjna
  • ubezpieczenie na życie
  • pełen pakiet wdrożeniowy
  • bonus świąteczny
  • wsparcie przy relokacji

  • Praca Kobylnica
  • Kobylnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851