Brygadzista Działu Usług Dodanych (m/k/x*)
  • Gądki
, Gądki, Greater Poland Voivodeship, Polska
GRUPA RABEN
11. 9. 2024

Miejsce pracy: Gądki (pow. poznański)

Stworzysz koncertowy zespół pracowników i niespotykaną nigdzie indziej atmosferę pracy. Popiszesz się wielozadaniowością i zmysłem organizacji pracy.

To oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kafeterii MyBenefit/karty Multisport
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym Zespole
  • Możliwość zdobycia nowego doświadczenia

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie podległym Zespołem
  • Prowadzenie dokumentacji systemowej dotyczącej produkcji
  • Zapewnienie ciągłości oraz nadzór nad poprawnością produkcji
  • Optymalizacja procesów

Nasze wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej
  • Dokładność/skrupulatność
  • Umiejętność delegowania zadań
  • Gotowość do pracy pełnej wyzwań

Mamy DRIVE do rozwoju!

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

115 225
21 045