Brygadzista działu montażu
  • Wadowice Górne, mielecki, podkarpackie
Wadowice Górne
17. 1. 2024

Miejsce pracy: Wadowice Górne (okolice Mielca)

ZATRUDNIENIE BEZPOŚREDNIO PRZEZ KLIENTA AGENCJI

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie bieżącego i stałego nadzoru nad działaniem montażu
  • Planowanie, kierowanie, rozliczanie i optymalizacja bieżących prac montażowych
  • Delegowanie zadań podległym pracownikom

Wymagania:

  • Znajomość obsługi elektronarzędzi i rysunku technicznego
  • Znajomość Lean Management
  • Umiejętne kierowanie i zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy - produkcja/montaż

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe dopasowane do posiadanego doświadczenia zawodowego oraz kompetencji + premię uznaniową
  • Wolne weekendy - praca od poniedziałku do piątku
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Kartę Multisport
  • Pakiet socjalny (paczki na święta)

  • Praca Wadowice Górne
  • Wadowice Górne - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179