Brygadzista Działu Etykietowania
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, Silesian Voivodeship, Polska
Cedrob Foods S.A.
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługa maszyn pakujących i etykietujących Realizacja planu produkcyjnego poprzez obsługę maszyn Nadzór nad prawidłową jakością wyrobu gotowego Organizacja pracy i przydział zadań podległym pracowników Nadzór nad prawidłową i zgodną z instrukcjami eksploatację maszyn i urządzeń w obrębie podległego procesów Współodpowiedzialność za realizację procesów z punktu widzenia realizacji planów ilościowych, jakościowych i wartościowych Współodpowiedzialność za ciągłość i terminowość prowadzenia procesów Nadzór nad utrzymaniem odpowiednich warunków sanitarno-higienicznych WYMAGANIA: Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym Umiejętność koordynacji kilku działań jednocześnie Umiejętność podejmowania decyzji, zaangażowanie w wykonywane obowiązki Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane, Umiejętność obsługi komputera Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych Sumienność, dobra organizacja pracy Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn w zakładzie produkcyjny OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpłatne, smaczne posiłki pakiet sportowy system poleceń pracowniczych ubezpieczenie grupowe paczki okolicznościowe inicjatywy organizowane dla pracowników

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392