Brygadzista
  • Wałbrzych
brygadzista
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć

jeśli masz doświadczenie na produkcji, pracowałaś/pracowałeś jako brygadzista lub kierownik produkcji, to oferta pracy jest właśnie dla Ciebie! Pracuj Wałbrzychu w branży automotive!

Aplikuj a pomożemy załatwić wszystkie formalności!

Oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi komputera i pakietu Office
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (pełne składki ZUS oraz zdrowotne, płatny urlop)
  • przejęcie przez zakład po 6 miesiącach pracy
  • wynagrodzenie od 6000 zł brutto do 7000 zł brutto (podstawa + premie)
  • premie wypłacane co miesiąc
  • dodatki za pracę w godzinach nocnych
  • możliwość pracy w soboty za dodatkową stawkę +100%
  • dofinansowaniedo obiadów
  • łatwy dojazd (przystanek przy zakładzie)
  • prywatna opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy on-line

Zadania

  • nadzór nad poprawnością i bezpieczeństwem pracy podległego zespołu
  • realizacja planów produkcyjnych
  • wykonywanie przezbrojeń maszyn
  • szkolenie pracowników

  • Praca Wałbrzych
  • Brygadzista Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567