Brygadzista budowlany- praca w delegacji / AM
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
2. 5. 2024

PARETTi jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:Brygadzista pracowników budowlanych

Obowiązki

  • praca w budownictwie przemysłowym – remonty i inwestycje głównie
  • w energetyce, petrochemii, gazownictwie
  • kierowanie brygadą pracowników
  • planowanie prac i nadzór nad nimi
  • organizowanie i kontrolowanie czasu pracy

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie przemysłowym min. 2 lata
  • znajomość kotłów i rurociągów
  • zaangażowanie i dostępność do pracy w delegacji
  • umiejętność zarządzania pracownikami
  • umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Pracodawcy w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus premia, dodatki i diety
  • benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę, ubezpieczenie na życie
  • zapewniony i opłacony transport i nocleg

  • Praca Kraków
  • Brygadzista Kraków
  • Deweloper budowlany Kraków
  • Rzeczoznawca budowlany Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864