Brygadzista budowlany - Mysłakowice
  • Łomnica
dolnośląskie, Łomnica, dolnośląskie, Polska
REGESS
31. 8. 2024

Obowiązki

  • Nadzór nad pracownikami budowlanymi.
  • Koordynowanie i planowanie prac budowlanych zgodnie z harmonogramem.
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP na budowie.
  • Kontrola jakości wykonywanych prac.
  • Rozwiązywanie bieżących problemów na budowie.
  • Współpraca z kierownikiem budowy oraz innymi członkami zespołu.
  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej i raportowanie postępów prac.

Wymagania

  • Znajomość technik budowlanych i przepisów BHP.
  • Umiejętność czytania i interpretacji dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność zarządzania zespołem.
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziane
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • Pracę stacjonarną w Mysłakowicach.
  • Długoterminową współpracę.
  • Możliwość rozwoju.
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
  • Niezbędne narzędzia pracy i wsparcie w realizacji zadań.

  • kontakt tel. 513 491 308

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544