Brygadzista/Brygadzistka - Kartuzy
  • Żukowo
Żukowo, Żukowo, pomorskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • organizacja pracy podległego zespołu (max. 35 osób)
  • utrzymanie wymaganych standardów wydajnościowych oraz jakościowych procesu produkcyjnego i wyrobu gotowego
  • dbanie o prawidłową i terminową realizację zadań produkcyjnych
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
  • raportowanie wyników do kierownictwa firmy
  • przeprowadzanie szkoleń dla nowych pracowników

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana branża FMCG)
  • samodzielność w działaniu-
  • gotowość zmianowej (6-14, 14-22) od poniedziałku do piątku,
  • umiejętność natychmiastowego reagowania w nietypowych sytuacjach

Oferujemy:

  • pracę na podstawie umowy o pracę z Klientem
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • zniżki pracownicze na produkty Klienta
  • benefity: karta Multi Sport, ubezpieczenie grupowe, premie świąteczne

#LI-AJ1

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Żukowo
  • Żukowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179