Brygadzista
  • Olkusz
brygadzista
Olkusz, Olkusz, Małopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szukasz pracy jako brygadzista na produkcji?

Interesuje Cię stabilne zatrudnienie na umowę pracę ?

miejsce pracy : Klucze, powiat Olkuski

Nie zwlekaj!! Aplikuj!!

Oczekujemy

  • doświadczenia na zbliżonym stanowisku
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz uprawnienia SEP, ale nie jest to warunek konieczny
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • wynagrodzenie 5200 brutto
  • premię miesięczną do 20%
  • pracę w systemie 3 zmianowym (6-14-22)

Bogaty pakiet benefitów:

  • opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczenie na życie
  • wczasy pod gruszą z ZFŚS
  • premię Świąteczną
  • dofinansowanie do wakacji dla dzieci
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • zapomogi w sytuacjach losowych
  • program poleceń pracowniczych

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów silikatowych
  • kierowanie zmianą produkcyjną w czasie nieobecności Mistrza Zmiany
  • dbanie o powierzone maszyny
  • wdrażanie rozwiązań usprawniających pracę maszyn
  • przestrzeganie zasad BHP, procedur jakościowych i pozostałych regulaminów obowiązujących w zakładzie

  • Praca Olkusz
  • Olkusz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179