Brygadzista
  • Olsztyn
Brygadzista
Olsztyn, Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
Indykpol S.A.
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Brygadzista

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny nadzór nad procesem produkcji
  • Kontrola zakładanych wskaźników ilościowych i jakościowych
  • Organizacja i kontrola pracy zespołu

Nasze wymagania

  • Średnie wykształcenie techniczne lub technologiczne
  • Doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach w branży spożywczej będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (głównie I i II zmiana)
  • Znajomość MS Office
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość wyrobienia
  • Umiejętność organizowania i zarządzania pracą zespołów, sumienność, dokładność

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • posiłki regeneracyjne
  • ZFŚS ("wczasy pod gruszą", bonusy świąteczne, nieoprocentowane pożyczki, karta Multisport, bilety na mecz AZS indykpol, zniżki w sklepie firmowym
  • możliwość dodatkowej, prywatnej opieki lekarskiej dla załogi i rodzin pracowniczych;
  • możliwość dodatkowego ubezpieczenia od zdarzeń życiowych/losowych w życiu własnym i rodziny na preferencyjnych zasadach.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Olsztyn
  • Brygadzista Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567