Brygadzista
  • Wałbrzych
brygadzista
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Witaj cieszę się, że właśnie ta oferta wpadła Ci w oko, ponieważ tylko jeden krok dzieli Cię od nowej pracy.

Szukasz pracy w Wałbrzychu? Nie boisz się wyzwań i masz głowę pełną pomysłów?

Jeśli dodatkowo posiadasz wiedzę i doświadczenie na stanowisku brygadzisty/ lidera/ mistrza produkcji to zapraszam Cię do aplikacji na moją ofertę pracy.

Ciesz się nową, lepszą pracą.

Oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego technicznego
  • doświadczenia min. 3 lata na podobnym stanowisku
  • znajomości obsługi komputera i pakietu Office
  • dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • wynagrodzenie podstawowe 5225zł brutto
  • premia miesięczna 6%
  • premia frekwencyjna 300zł brutto
  • praca od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy w nadgodzinach w soboty
  • karta multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, paczki i bony na Święta

Zadania

  • nadzór nad poprawnością i bezpieczeństwem pracy podległego zespołu
  • realizacja planów produkcyjnych
  • wykonywanie przezbrojeń maszyn
  • szkolenie pracowników

  • Praca Wałbrzych
  • Brygadzista Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509