BRYGADZISTA
  • Masłońskie
BRYGADZISTA
śląskie, Masłońskie, powiat: myszkowski, woj: śląskie
6. 8. 2024
od 6 500 do 7 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)

W związku z rozbudową zakładu produkcyjnego w miejscowości Masłońskie (gm. Poraj) oraz budową drugiego zakładu w Częstochowie, firma recyklingowa Eco-World zatrudni na stanowisko: brygadzista
Obowiązki:
- nadzór nad procesem produkcji, przestrzeganiem procedur, norm, przepisów BHP i Ppoż
- monitorowanie wykonania planu produkcji, - weryfikowanie jakości sprzętu i materiałów,
- kierowanie i organizacja pracy podległego zespołu, - przygotowanie raportów i sprawozdań wraz z administracja, - terminowe realizowanie zleceń produkcyjnych, - realizowanie zadań zleconych przez przełożonych, nadzór nad wykonaniem zadań powierzonych podwładnym.
Od kwietnia 2025 r. praca na zakładzie zlokalizowanym w Częstochowie. Aktualne zatrudnienie niezbędne w celu przyuczenia do pracy na stanowisku.
Mile widziani obywatele Ukrainy z komunikatywną znajomością języka polskiego.

Inne wymagania
min. średnie wykształcenie; wymagane doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku; bardzo dobra organizacja pracy zarówno własnej jak i zespołu, gotowość do pracy w systemie zmianowym (cztery brygady).

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
ruch ciągły

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584