.Brygadzist - możliwa praca w różnych lokalizacjach.
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
30. 5. 2024

Paretti jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki

  • Jeśli szukasz możliwości rozwoju w branży budowlanej oraz chcesz być częścią ciekawych projektów, to mamy dla Ciebie propozycję, której nie możesz przegapić!
  • Czym będziesz się zajmować?
  • Wykonywaniem prac montażowych związanych z budową, modernizacją i rewitalizacją kotłów energetycznych, rurociągów oraz konstrukcji stalowych,
  • Zarządzaniem zespołem pracowników,
  • Dbałością o terminowe wykonywanie prac.

Wymagania

  • Wykształcenia zawodowego,
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w budownictwie przemysłowym, zwłaszcza w branży energetycznej lub petrochemicznej,
  • Umiejętności czytania rysunku izometrycznego oraz technicznego,
  • Prawa jazdy kat. B,
  • Doskonałej organizacji pracy, rzetelności i dokładności,
  • Umiejętności wspierania i kierowania zespołem, oraz inicjatywy w działaniu,
  • Gotowości do pracy w delegacji ( obecne kierunki Dąbrowa Górnicza, Katowice oraz Płock)

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w dynamicznie rozmijającej się spółce sektora energetycznego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
  • Możliwość rozwoju osobistego i stabilnego zatrudnienia

  • Praca Katowice
  • Brygadzista Katowice
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Katowice
  • Doradca podatkowy w Polsce Katowice
  • Pracownicy uczelni w Polsce Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370