Brygada Pracowników Mostowych - Słowacja (m/k)
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Budimex SA
9. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Bratysława, Słowacja

Pracując w Budimex zyskasz:​

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Platformę  z benefitami MyBenefit
  • Darmowe  zakwaterowanie  (w przypadku delegacji)
  • Darmowy ciepły posiłek każdego dnia
  • Kartę sportową
  • Dodatkowy dzień wolny w urodziny/imieniny
  • Premię  za polecenie

Twoje przyszłe zadania:

Poszukujemy brygad ciesielsko - zbrojarskich, które charakteryzują się:

  • Doświadczeniem zawodowym w wykonywaniu prac ciesielskich, zbrojarskich,
  • Znajomością montażu/demontażu szalunków systemowych na podstawie rysunku technicznego (Peri, Ulma, Doka),
  • Umiejętnością betonowania elementów konstrukcji żelbetowych,
  • Dyspozycyjnością,
  • Zaangażowaniem,
  • Przestrzeganiem zasad BHP na budowie,
  • Dbałością o powierzony materiał i sprzęt,
  • Mobilnością.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie jako cieśla/zbrojarz w realizacji dużych kontraktów drogowych,
  • Umiejętność wykonywanie elementów żelbetowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Praca Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251