Brukarz - nadgodziny - od zaraz - dodatkowe świadczenia socjalne
  • Warszawa
Warszawa
Berker Dominis
26. 9. 2024
do 10000 tys/msc

Firma budowlana, będąca liderem wśród pracodawców na rynku w branży budowlanej, poszukuje osób na stanowisko:

Brukarz

Miejsce pracy: Warszawa - delegacje
Wynagrodzenie: do 10000 brutto/msc.

Zadania:
•    Układanie, naprawianie i wykończenia nawierzchni brukowej i krawężników,
•    Przestrzeganie zasad BHP,
•    Dbanie o powierzony sprzęt.

Wymagania:
•    Minimum rok doświadczenia na stanowisku brukarza,
•    Gotowość do pracy w delegacji,
•    Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane uprawnienia do kierowania ruchem, uprawnienia na pilarki, koparki lub koparko-ładowarki.

Gwarantujemy:
•    Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
•    Bezpłatne zakwaterowanie oraz transport,
•    Posiłki regeneracyjne w ciągu dnia,
•    Grupowe ubezpieczenie na życie,
•    Karta Multisport Plus,
•    Prywatna opieka medyczna Medicover w całej Polsce,
•    Narzędzia i odzież wysokiej klasy,
•    System premiowy (+każda nadgodzina płatna),
•    Dodatkowy dzień wolny w urodziny,
•    Premie za polecenie nowych pracowników,
•    System MyBenefit.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny pod nr telefonu 536 548 851 bądź przesłanie CV na adres mb@pracownicybudowlani.pl Nie odbieram? Napisz SMS o treści "BRUKARZ" - oddzwonię!

  • Praca Warszawa
  • Brukarz Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210