BRUKARZ- KAMIENIARZ
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Jobzone Norge AS
5. 5. 2024

PRACA W NORWEGII ! VERDAL Poszukujemy doswiadczonych brukarzy/kamieniarzy, którzy dolacza do naszego zespolu w dziale budowlanym. Osoby na tym stanowisku beda odpowiedzialne zarówno za ukladanie kostki brukowej, jak i za obróbke kamienia naturalnego i sztucznego. Poszukujemy kandydatow, którzy maja doswiadczenie w ukladaniu kostki brukowej, chodników, tarasów oraz w cieciu, szlifowaniu, polerowaniu i montazu kamienia w róznych projektach budowlanych.

Obowiązki

Wymagania

  • Doswiadczenie w pracy jako brukarz/kamieniarz
  • Umiejetnosc czytania i interpretacji planów technicznych
  • Znajomosc róznych rodzajów kamienia naturalnego i sztucznego oraz technik jego obróbki
  • Precyzja i dbalosc o szczególy
  • Zdolnosc pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane)
  • Znajomosc jezyka norweskiego lub angielskiego ( mile widziane)

Oferujemy

  • Uczciwe warunki pracy oraz godziwe wynagrodzenie
  • Pomoc z zakwaterowaniem
  • Pomoc osobistego konsultanta podczas trwania calego zlecenia
  • Przyjazne srodowisko pracy i wsparcie doswiadczonego zespolu

  • Praca Kraków
  • Kamieniarz Kraków
  • Brukarz Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862