Brukarz - Dania
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
15. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- Układanie kostki brukowej na podjazdach, tarasach, chodnikach
- Tworzenie ścieżek ogrodowych
- Praca na podstawie dokumentacji technicznej
- Inne zadania zlecone przez przełożonego
Wymagania:
- Doświadczenie jako brukarz min. 5 lat
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
- Prawo jazdy i auto na wyjazd - dodatkowy atut
Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę
- Gwarantowane takie samo wynagrodzenie i wszystkie warunki, jakie mają pracownicy zatrudnieni bezpośrednio w firmie duńskiej
- Atrakcyjną stawkę godzinową
- Możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
- Przed pierwszą wypłatą gwarantujemy zaliczki w wysokości 1000 dkk/tydzień - pierwsza zaliczka po pełnym przepracowanym tygodniu
- Wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie
- Gwarantowane Feriepenge – pieniądze wakacyjne (12,5%) oraz dodatki świąteczne
- Organizację kwestii formalnych - karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny (CPR – odpowiednik naszego numeru PESEL)
- Opiekę polskojęzycznych koordynatorów i numer alarmowy dostępny 24h/7
- Możliwość długotrwałej współpracy
- Organizacja zakwaterowania – adres dostajesz jeszcze przed wyjazdem
- Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
Aplikuj bezpośrednio https://apply.recman.no/job_post.php?id=376340&sub_id=921&path=lentopl

  • Praca Szczecin
  • Brukarz Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696