Brand Master - Warszawa - 45 - 70 zł brutto/h
  • 02-235 Warszawa
mazowieckie, 02-235 Warszawa, mazowieckie, Polska
Pro People sp. z o.o.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu jako Brand Master!

Zadania, które będziesz realizować:

  • budowanie silnej, profesjonalnej reputacji marki na rynku
  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów
  • przekazywanie informacji marketingowych i sprzedaż produktów z portfolio BAT (podgrzewacze, e-papierosy, saszetki nikotynowe) w zaplanowanych przez koordynatora miejscach (eventy / punkty sprzedaży detalicznej)

Wymagania

Szukamy osób, które:

  • są pełnoletnie
  • mogą zapewnić dostępność minimum 15 razy w miesiącu, każdorazowo przez 4-5 godzin (w tym weekendy, a także popołudnia i wieczory)
  • nie boją się wyzwań i nowych doświadczeń
  • są energiczne oraz łatwo nawiązują kontakty z innymi ludźmi

Dodatkowo docenimy:

  • status studenta
  • doświadczenie w sprzedaży (jeśli go nie masz, bez obaw - wszystkiego Cię nauczymy)
  • umiejętność komunikacji
  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 45-70 zł brutto za godzinę
  • atrakcyjne premie w zależności od osiągnięć sprzedażowych (aż do 8000 zł brutto!)
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • dużą elastyczność w godzinach pracy, tak abyś mógł/mogła dopasować swoje inne obowiązki i zajęcia w ciągu dnia
  • możliwość uczestnictwa w atrakcyjnych eventach
  • szczegółowe szkolenia w zakresie promowanych produktów
  • przyjemną atmosferę pracy oraz rozwój kariery zawodowej w firmie
  • możliwość skorzystania z karty MultiSport
  • stałe wsparcie i doradztwo od koordynatora projektu

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521