Brand Manager/Opiekun marki MARKET GROUNDS
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Województwo mazowieckie, Polska
UniPack Maciejko sp. z o.o.
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

-        Wprowadzenie i rozwój sprzedaży produktów następujących marek spożywczych dla gastronomii: TE Teahouse Exclusives, One&Only, The Yeah Blend, John&John firmy Market Grounds Germany

-        Koordynowanie i czynne uczestnictwo w poszczególnych etapach wprowadzania produktów na rynek

-        Przygotowanie planu działań promocyjnych i handlowych, mających tworzyć wizerunek marki na polskim rynku

-        Zapewnienie dostępu do wiedzy oraz wsparcie handlowców w procesie sprzedaży

-        Budowanie i rozwijanie silnych relacji z kluczowymi klientami

-        Inicjowanie i planowanie działań promocyjnych w social mediach

-        Utrzymywanie kontaktu z działem sprzedaży i marketingu Market Grounds

-        Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń produktowych dla klientów

Nasze wymagania:

-        Doświadczenie w branży gastronomicznej, w szczególności w charakterze baristy jednej z rozpoznawalnych sieci kawiarni

-        Znajomość i praktyczna wiedza na temat branży kawiarnianej

-        Mile widziane kursy, szkolenia i udział w konkursach/zawodach baristycznych

-        Otwartość na ludzi i umiejętność budowania relacji biznesowych

-        Samodzielność, podchodzenie do zadań z pasją i zaangażowaniem

-        Gotowość i dyspozycyjność do spotkań z klientami na terenie całej Polski

-        Umiejętność przygotowania prezentacji w Power Point

-        Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

-        Własny samochód + prawo jazdy kat. B

-        Praca stacjonarna Piaseczno k/Warszawy + wyjazdy do klientów

Co oferujemy:

-        Zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B

-        Wynagrodzenie miesięczne 10 000,00 zł netto + premia od wyników sprzedażowych

-        Narzędzia pracy: laptop, telefon

-        Dofinansowanie do karty Multisport

  • Praca Piaseczno
  • Menedżer marki Piaseczno
  • Opiekun Piaseczno
  • Manager Piaseczno
  • Content Manager Piaseczno
  • Account manager Piaseczno
  • Project Manager Piaseczno
  • Product manager Piaseczno
  • HR Manager Piaseczno
  • Key Account Manager Piaseczno
  • Business Development Manager Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190