Brand Manager (Kierownik ds. Komunikacji Marki Własnej)
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gemini Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Czy jesteś osobą z pasją do marketingu i chcesz mieć realny wpływ na rozwój marki? GEMINI poszukuje Brand Managera, który będzie liderem w tworzeniu i promowaniu naszej marki własnej. Twoim zadaniem będzie nie tylko opracowanie i wdrażanie strategii marketingowych, ale także efektywna komunikacja z zespołem oraz partnerami zewnętrznymi.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej dla marki własnej, w tym kampanii reklamowych i promocyjnych.
  • Koordynowanie działań komunikacyjnych zarówno w obrębie zespołu, jak i zewnętrznych partnerów, aby zapewnić spójność przekazu.
  • Tworzenie materiałów marketingowych i promocyjnych, w tym treści na strony internetowe, media społecznościowe oraz do druku.
  • Monitorowanie i analizowanie wyników kampanii marketingowych oraz ich efektywności w kontekście wzmocnienia wizerunku marki.
  • Współpraca z zespołem sprzedażowym, w celu zrozumienia potrzeb rynku oraz dostosowania działań marketingowych do oczekiwań klientów.
  • Udział w organizacji wydarzeń promocyjnych i targów, reprezentowanie marki na zewnętrznych wydarzeniach branżowych.
  • Wspieranie działań związanych z edukacją zespołu aptek w zakresie produktów marki własnej oraz strategii marketingowej.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG lub farmaceutycznej.
  • Doskonała znajomość zasad marketingu i strategii budowania marki.
  • Umiejętność skutecznej komunikacji, zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność podejmowania decyzji na podstawie danych.
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w firmie, która od lat jest liderem w rozwoju opieki farmaceutycznej w Polsce, a w ubiegłym roku otrzymała również wyróżnienie Friendly Workplace.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Wsparcie ekspertów z różnych obszarów.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji.
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, platforma do nauki języków obcych eTutor.
  • Atrakcyjny program rekomendacji pracowniczych.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze w dobrze skomunikowanym biurze w Gdańsku.

  • Praca Gdańsk
  • Menedżer marki Gdańsk
  • Manager Gdańsk
  • Manager Pruszcz Gdański
  • Manager Nowy Dwór Gdański
  • Manager Starogard Gdański
  • Manager gdański
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238