Brand Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
A&M Premium Distribution Sp. z o.o.
1. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie osiągnięcia celów rozwoju marki na rynku oraz monitorowanie wyników.
  • przygotowanie i wdrażanie projektów marketingowych (rocznych i kwartalnych) dla danych marek,
  • opracowywanie i wdrażanie planów promocji we współpracy z zespołem handlowym,
  • planowanie komunikacji social media i kampanii digital, analiza wyników i optymalizacja działań, raportowanie swoich działań,
  • współpraca z zespołem edukacyjnym,
  • budowanie relacji i kontakt z kluczowymi Klientami,
  • przygotowywanie komunikatów rynkowych i edycja tekstów marketingowych,
  • produkcja i dystrybucja materiałów trade marketingowych i PR,
  • realizacja eventów branżowych wspierających działalność firmy A&M Premium Distribution,
  • przygotowywanie i wysyłka Newsletterów oraz mailingów,
  • bieżąca współpraca z producentami marek kosmetycznych,
  • umiejętność podejmowania decyzji i gotowość do samodzielnego działania,
  • market research - monitorowanie rynku, preferencji klienta oraz działań konkurencji,

Nasze wymagania

  • nastawienie na wykonanie celów marki.
  • umiejętność doboru narzędzi marketingowych niezbędnych do wykonania celów marki
  • doświadczenie w digital marketing i social media (branża Beauty, będzie dodatkowym atutem),
  • samodzielność w realizacji zadań, planowaniu własnej pracy i kontrolowanie wyników,
  • znajomość narzędzi analitycznych (bussines manager, google analytics, sotrender, itp.),
  • kreatywność, poszukiwanie nowych i niestandardowych rozwiązań,
  • entuzjazm i zapał w działaniu, doskonała organizacji pracy,
  • duże umiejętności interpersonalne, w szczególności pracy zespołowej, komunikatywność,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (branża Beauty, będzie dodatkowym atutem),
  • doświadczenie w organizacji branżowych eventów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2),
  • wykształcenie wyższe,
  • doskonała znajomość pakietu Office.
  • doświadczenie z zakresu tworzenia contentu/grafiki.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w tym premie za osiągnięte wyniki (preferowane B2B/inne formy zatrudnienia też możliwe),
  • możliwość rozwoju zawodowego i wdrażanie własnych pomysłów,
  • dostęp do globalnych materiałów marek, spotkań z edukatorami i szkolenia wewnętrzne,
  • prace z największymi, globalnymi markami
  • prowadzenie samodzielnych projektów i realizację odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku
  • świetną atmosferę pracy,
  • niezbędne narzędzia: laptop, telefon.

Jeżeli to właśnie Ciebie szukamy, to wyślij nam swoje CV przez przycisk Aplikuj

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567