Brand Manager
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
Tarczyński S.A.
16. 9. 2024

Jesteśmy innowacyjnym producentem wysokiej jakości wędlin, parówek i przekąsek białkowych, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów w Polsce, z ponad 78% udziałem rynkowym w tej kategorii.

Nasze zakłady produkcyjne w Ujeźdźcu Małym (Dolnośląskie), Sowach (Wielkopolskie) oraz w Bielsku Białej (Śląskie) zapewniają, że nasze produkty eksportowane są obecnie do 30 krajów świata na 3 kontynentach, w tym m.in. USA, Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy Azji.

Od ponad 30 lat realizujemy misję naszej rodzinnej firmy, którą jest inspirowanie do mądrego odżywiania, żeby zmieniać życie na lepsze, w myśl idei – JESZ LEPIEJ, ŻYJESZ LEPIEJ.

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie kategorią produktów / liniami produktowymi,
  • Odpowiedzialność za kalendarz działań marketingowych w ramach powierzonego obszaru biznesu tj. planowanie i wprowadzanie na rynek nowości oraz komunikacja,
  • Poszukiwanie i proponowanie rozwiązań dla rozwoju powierzonej kategorii w ramach istniejącej strategii marki – zarówno w celu wzrostu sprzedaży i marży, jak również dla budowy parametrów wizerunkowych,
  • Opracowywanie koncepcji nowych linii produktowych, produktów i opakowań oraz optymalizacja istniejącego portfolio,
  • Określanie krótko- i długoterminowych celów marketingowych dla prowadzonego obszaru marki,
  • Współtworzenie, realizacja i ewaluacja kampanii reklamowych – w tym: tworzenie mediaplanów oraz kreacji we współpracy z agencjami zewnętrznymi i grafikami (dom mediowy, agencje reklamowe i PR),
  • Bieżąca współpraca z zespołem digitalowym,
  • Koordynacja wielofunkcyjnych zespołów pracujących nad wdrożeniem nowych produktów na rynek (technologia, sprzedaż, jakość, produkcja),
  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby spotkań wewnętrznych oraz z klientami,
  • Bieżąca kontrola pozycji rynkowej prowadzonej kategorii, monitorowanie rynku i analiza zachowań konsumentów oraz działań konkurencji,
  • Inicjowanie i nadzór nad badaniami marketingowymi,
  • Prowadzenie analiz w oparciu o dane m.in. Nielsen, Mintel, Omnibus i inne,
  • Współudział w tworzeniu długofalowej strategii wzrostu całej marki i biznesu w Polsce oraz na wybranych rynkach zagranicznych,
  • Planowanie i bieżące rozliczanie budżetu,
  • Raportowanie statusu własnych projektów.

Nasze wymagania:

  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale marketingu w branży FMCG,
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w Centrali Firmy - okolice Wrocławia,
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki to marketing, socjologia, ekonomia i pokrewne,
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność strategicznego myślenia i planowania,
  • Doświadczenie w dziedzinie rozwoju nowych produktów i kategorii (NPD; R&D),
  • Zaangażowania, dynamizmu, entuzjazmu i chęci poszukiwania nieszablonowych rozwiązań, usprawnień oraz innowacji,
  • Komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole i przewodzenia zespołom projektowym,
  • Umiejętności jakościowej realizacji celów i zadań w bardzo dynamicznej i wymagającej organizacji,
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji,
  • Znaczącym atutem będzie znajomość języka niemieckiego,
  • Mile widziana znajomość technik druku,
  • Otwartość na podróże służbowe,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy (w tym samochód służbowy, telefon, laptop),
  • Wsparcie relokacyjne,
  • Realny wpływ na kształtowanie wyników biznesowych jednej z największych polskich marek,
  • Realizacja ciekawych projektów o skali wykraczającej poza granice Polski,
  • Dostęp do pełnego spectrum narzędzi pracy marketingowca,
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w przyjaznym zespole,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych, w tym: prywatną opiekę medyczną, możliwość dołączenia do programu Multisport, szkolenia i udział w konferencjach, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne i inne świadczenia socjalne, bezpłatne posiłki dla pracowników.

  • Praca Wrocław
  • Manager Wrocław
  • Account manager Wrocław
  • Project Manager Wrocław
  • Product manager Wrocław
  • HR Manager Wrocław
  • Content Manager Wrocław
  • Key Account Manager Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045