Brand Executive
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
5. 10. 2024

Szukasz nowych możliwości rozwoju swojej kariery? Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu projektów marketingowych? Biegle posługujesz się językiem angielskim? Jeśli tak, ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży tytoniowej, poszukujemy obecnie pracownika tymczasowego na stanowisko Brand Executive. Nie czekaj! Zaaplikuj i porozmawiajmy o Twojej ścieżce kariery!

Oczekujemy

  • minimum rok doświadczenia w dziale marketingu w prowadzeniu projektów (preferowane w zespole budowania marki i/lub zarzadzania portfolio)
  • wykształcenia wyższego (marketing, zarządzanie itp.)
  • znajomości języka angielskiego min. B2
  • umiejętności planowania, terminowości, myślenia strategicznego i samodzielności
  • przedsiębiorczości i postawy "can-do"

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę tymczasową na okres 18 miesięcy
  • model pracy hybrydowej
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • benefity (karta lunchowa, prywatna opieka medyczna)
  • pracę na pełen etat w godzinach biurowych (pon - pt)

Zadania

  • odpowiedzialność za portfolio projektów wraz z budową business case
  • zapewnienie terminowej współpracy z regionem i zespołem ds. rozwoju produktów
  • koordynacja projektu lokalnie i współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • zarządzanie projektem w PLM (Product Lifecycle Management) oraz budżetem projektu
  • przygotowanie wymagań rynkowych dla każdego produktu
  • organizacja spotkań inauguracyjnych i statusowych projektu
  • zapewnienie, że wszystkie programy i działania marki są w pełni zgodne z lokalnymi przepisami rynkowymi, kodeksem marketingowym PMI oraz politykami i praktykami dotyczącymi prowadzenia działalności gospodarczej

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648