Bot Designer
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Województwo dolnośląskie, Polska
KRUK S.A
4. 10. 2024

Głównym celem stanowiska jest projektowanie i budowanie drzew dialogowych dla Voice i Chatbota, zbieranie i opracowywanie wymagań biznesowych oraz tworzenie dialogów, wdrażanie ich i utrzymywanie w dedykowanym narzędziu.

Zakres obowiązków na tym stanowisku:

  • Projektowanie scenariuszy rozmów i ich ciągłe aktualizowanie oraz dopasowywanie do zmieniających się potrzeb Klientów, zmieniających się procesów i przepisów prawnych
  • Przeprowadzanie testów, badanie użyteczności systemu, analiza poprawności dialogów
  • Optymalizowanie działania Voice i Chatbot
  • Współpraca z działem IT w celu integracji bota z zewnętrznymi systemami
  • Współpraca z dostawcą systemu Voice i Chatbot w ramach poprawy i optymalizacji procesu

Dołącz do nas, jeżeli:

  • Interesujesz się technologicznymi nowinkami, w szczególności z obszaru AI, automatyki i robotyki
  • Masz umiejętność analizy zagadnień logicznych, aby zrozumieć złożone procesy biznesowe i rozbić je na drobne części, czyli dobrać najlepsze odpowiedzi na każdym etapie rozmowy
  • Potrafisz redagować teksty i scenariusze dialogów dbając o poprawność językową
  • Stawiasz na dużą samodzielność w pracy i potrafisz się odnaleźć w dynamicznym środowisku
  • Świetnie wychodzi Ci planowanie i koordynowanie współpracy z kilkoma obszarami
  • Jesteś osobą kreatywną i potrafisz podejść niestandardowo do rozwiązywania problemów
  • Sprawnie posługujesz się pakietem MS Office

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy z narzędziem Chat i/lub Voicebot
  • Posługiwanie się językiem angielskim na poziomie swobodnej komunikacji (praca w środowisku międzynarodowym)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna: Luxmed, dofinansowanie do karty Multisport, dodatkowe świadczenia dopasowane do Twoich potrzeb w ramach systemu kafeterii MyBenefit)
  • Możliwość wypożyczenia samochodu firmowego do użytku prywatnego

  • Praca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648