Błonie: praca dla każdego od ZARAZ/darmowy dojazd-Sprawdź!
  • Błonie
Błonie, Błonie, śląskie, Polska
Exact Systems
5. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

To oferta idealna dla Ciebie!Dołącz do naszego zespołu w Błoniu, obszar kontroli jakości - oferta dla Pań i Panów

Nie musisz martwić się o dojazd do i z pracy! Zapewniamy bezpłatny dojazd do miejsca pracy autobusem pracowniczym z Żyrardowa, Sochaczewa, Błonia, Leszna

Szczegółowe informacje pod nr. 725-252-160

OFERTA:

  • stawka godzinowa 28,00 zł brutto
  • system 3 zmianowy
  • dodatek nocny, stawka 29,50 zł brutto
  • dodatek weekendowy, stawka 34,00 zł brutto
  • zaliczki już po 2 miesiącach współpracy- możesz wypłacać wcześniej część zarobionych środków w Exact Pay
  • umowa zlecenie (możliwość płatnego chorobowego- składki ZUS)
  • kartę Multisport, PPK, ubezpieczenie
  • jasne warunki współpracy- płacimy za godziny
  • wgląd do przepracowanych godzin w telefonie, formalności dzięki specjalnej aplikacji Exact People GO
  • wsparcie koordynatora wdrożenie i przeszkolenie

Wymagania

Opis czynności:

  • kontrola jakości komponentów zgodnie z instrukcją
  • raportowanie przeprowadzonej kontroli

  • Praca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544