Blockchain Developer (freelancer)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
CrustLab
9. 6. 2024
Informacje o stanowisku

O NAS

CrustLab to więcej niż tylko softwarehouse. To centrum innowacji i ekspertyzy technicznej we wszystkim, co związane z iGamingiem!

Co to oznacza?

Tworzymy rozwiązania dla branży iGaming, począwszy od platform bukmacherskich, aż po dostosowane interfejsy dla kasyn internetowych i loterii. Doskonale radzimy sobie także z projektami opartymi na technologii Blockchain oraz finansowymi.

Obsługując klientów z całego świata, CrustLab nie tylko koduje aplikacje webowe czy mobilne, ale też kompleksowo zajmuje się rozwojem produktu, począwszy od koncepcji i projektowania, aż po utrzymanie.

O ROLI

Szukamy partnera, który w formie freelancingu będzie w stanie doraźnie wspierać nas w tematach dotyczących blockchainu (nasze obecne projekty jak i zapytania sprzedażowe).

Konkretne oczekiwania związane z dostępnością czasową uzgadniane będą indywidualnie przy każdym zleceniu, po pojawieniu się w zapotrzebowania na wsparcie z zakresu Blockchain.

Proponujemy współpracę na zasadzie B2B z godzinowym rozliczeniem za wykonaną pracę.

OD CIEBIE OCZEKUJEMY

  • znajomość TypeScript
  • znajomość Express.js
  • obsługa bazy danych MySQL
  • znajomość blockchainów (ethereum, binance smart chain, polygon, tron, bitcoin)
  • umiejętność pisania smart kontraktów w solidity wraz z znajomością standardów tokenów pod kątem aplikacji DeFi
  • znajomość narzędzi blockchainowych takich jak hardhat, ethers.js, viem
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji blockchain
  • umiejętność obsługi transakcji i portfeli
  • umiejętność samoorganizacji czasu i pracy
  • duża samodzielność w wykonywaniu zadań
  • umiejętność szukania informacji w różnych źródłach
  • wysoka komunikatywność

ZADANIA:

  • wsparcie obecnych projektów pod kątem opracowywania zagadnień z zakresu blockchain
  • wsparcie merytoryczne dla presales
  • wsparcie nowych tematów powiązanych z blockchain
  • przygotowywanie szacowanej pracochłonności realizacji wskazanych zagadnień z obszaru blockchain

  • Praca Poznań
  • Freelancer Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851