Blacharz samochodowy - ​Pomocnik blacharza
  • Zielona Góra
Zielona Góra, Zielona Góra, Lubusz Voivodeship, Polska
Grupa Gezet
10. 6. 2024

Miejsce pracy: Zielona Góra

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie pojazdu do oględzin
  • demontaż/montaż elementów pojazdu​
  • naprawa elementów nadwozia
  • kontrola jakości wykonanych prac naprawczych

Nasze wymagania

  • praktycznej wiedzy w zakresie napraw blacharskich i wymiany uszkodzonych elementów nadwozia pojazdów
  • dbałości o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac blacharskich
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • pracowitości, dokładności, dobrej organizacji pracy i samodzielności w działaniu
  • umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne wynagrodzenie
  • jednozmianową pracę od poniedziałku do piątku​
  • możliwość zdobycie praktycznego doświadczenia w nowoczesnym warsztacie blacharskim
  • sponsorowane przez pracodawcę ubezpieczenie medyczne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • karty MultiSport
  • szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Grupa Gezet

Grupa Gezet jest siecią autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych oraz motocyklowych. W naszym portfolio znajduje się obecnie kilkanaście marek, a swoje salony posiadamy w Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie i Zielonej Górze. W branży automotive działamy od roku 2002. Od 2011 roku znajdujemy się na prestiżowej liście TOP50 dealerów w Polsce Miesięcznika Dealer. Rozwijamy naszą działalność w zakresie sprzedaży i serwisu samochodów osobowych, dostawczych, użytkowych, motocykli jak również nowoczesnych warsztatów blacharsko-lakierniczych pod nazwą Centrum Likwidacji Szkód Grupy Gezet.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

  • Praca Zielona Góra
  • Blacharz Zielona Góra
  • Rzeczoznawca samochodowy Zielona Góra
  • Zielona Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851