Blacharz samochodowy
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko blacharza samochodowego.

Lokalizacja: Kolonia Lesznowola

Oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku blacharza (minimum 2 lata)
  • wiedzy z zakresu budowy pojazdów samochodowych i znajomości blacharstwa samochodowego
  • dokładności, staranności i rzetelności w wykonywaniu zadań
  • prawo jazdy kat. B

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + comiesięczna premia)
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u klienta
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • ubezpieczenie grupowe na życie
  • dobrze wyposażone, nowoczesne stanowisko pracy
  • pracę w zgranym zespole

Zadania

  • wykonywanie napraw na podzespołach blacharskich, mechanicznych i elektronicznych w procesie naprawy blacharsko-lakierniczej
  • obsługa specjalistycznych narzędzi blacharskich
  • konserwacja antykorozyjna elementów nadwozia i podwozia
  • ustalanie listy uszkodzonych części, kontrola nowych części
  • polerowanie części pojazdów za pomocą maszyny
  • samodzielne rozbrajanie i uzbrajanie podzespołów blacharskich, mechanicznych w naprawie blacharsko-lakierniczej pojazdu
  • posługiwanie się dokumentacją techniczną

  • Praca Piaseczno
  • Blacharz Piaseczno
  • Rzeczoznawca samochodowy Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836