Blacharz samochodowy *darmowa kwatera* od 2600€ netto
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Sternjob
22. 5. 2024

Na zlecenie naszego klienta poszukujemy BLACHARZY SAMOCHODOWYCH (Karosseriebauer) do pracy w miejscowości Heilbronn.
Pracodawca zapewnia DARMOWE zakwaterowanie - pokój jednoosobowy
Praca w firmie zajmującej się naprawą samochodów powypadkowych
System pracy: 1 zmiana (poniedziałek-piątek)
Zakres obowiązków:
- Naprawa i wymiana elementów karoserii ( błotniki, zderzak,drzwi,maski,dachy itp)
- Prostowanie nadwozi
- Usuwanie wgnieceń
- Konserwacja
Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie jako blacharz samochodowy
- Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
- Prawo jazdy i samochód (mile widziany)
Nasz klient oferuje:
- Niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
- Pełen pakiet świadczeń socjalnych,
- Stawka godzinowa 16,00€ brutto + 50€ netto diety + Darmowa Kwatera
- Wynagrodzenie od 2600€ Netto miesięcznie przy 160h
- Możliwość wyrabiania nadgodzin płatnych 25% dodatkowo,
- DARMOWE, w pełni wyposażone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy.
- Stałe zatrudnienie,
- Gwarantujemy rzetelną i profesjonalną opiekę w języku polskim,
PRACODAWCA ZAPEWNIA DARMOWE ZAKATEROWANIE - POKÓJ JEDNOOSOBOWY

  • Praca Szczecin
  • Blacharz Szczecin
  • Rzeczoznawca samochodowy Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018