Blacharz samochodowy
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, Masovian Voivodeship, Polska
Auto-Fit Centrum
16. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie napraw blacharskich zgodnie z najwyższymi standardami branżowymi
  • Usuwanie uszkodzeń karoserii, wymiana elementów blacharskich oraz przywracanie pojazdom ich pierwotnego stanu
  • Współpraca z zespołem w celu zapewnienia kompleksowej obsługi napraw pojazdów
  • Dbałość o jakość wykonywanych prac oraz o stan techniczny narzędzi i urządzeń

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku blacharza samochodowego
  • Wysoka precyzja, rzetelność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy

OFERUJEMY:
  • Umowa o pracę,
  • Wysokie wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w dobrze wyposażonym zakładzie, z nowoczesnym zapleczem technicznym
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym, w tym możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych
  • Profesjonalne środowisko pracy, nastawione na wysokie standardy jakości

  • Praca Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662