Blacharz Samochodowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • pomoc w przygotowaniu pojazdu do oględzin
  • rozbrajanie samochodu przed naprawą blacharską
  • naprawa blach samochodowych
  • drobne prace mechaniczne
  • demontaż/montaż części nadwozia pojazdów
  • obsługa specjalistycznych urządzeń np. promienników podczerwieni, systemu pomiarowego
  • przygotowywanie pojazdów do naprawy

WYMAGANIA:
  • doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • mile widziana znajomość najnowszych technologii napraw blacharskich
  • zdolność do pracy przy zachowaniu najwyższych standardów jakości i norm
  • dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w grupie
  • precyzja, dokładność, sumienność i odpowiedzialność za wykonywaną pracę

OFERUJEMY:
  • pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji
  • okres wdrożenia w asyście specjalistów
  • szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń
  • realną szansę awansu
  • dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej
  • bezpłatny parking
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań
  • zniżki pracownicze m.in. na usługi serwisowe
  • dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca Łódź
  • Blacharz Łódź
  • Rzeczoznawca samochodowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659