Blacharz Samochodowy ASO MAN
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, Dolnośląskie, Polska
ROUTE A4 SPZOOSPK
12. 6. 2024

Do firmy Route A4 Sp. z o.o. wchodzącej do grupy spółek powiązanych z Citronex Trans Energy oraz będącej partnerem serwisowym MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. poszukujemy specjalistów do Autoryzowanej Stacji Obsługi Samochodów Ciężarowych MAN w Zgorzelcu.
Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i posiadasz pokrewne doświadczenie zostań członkiem naszego zespołu na stanowisku:
BLACHARZ SAMOCHODOWY
Twój zakres obowiązków
Zapewnienie wysokiej jakości oraz terminowości realizowanych napraw blacharskich
Kompleksowa naprawa pojazdów.
Umiejętność spawania, zgrzewania i lutowania
Umiejętność pracy na ramie prostowniczej do nadwozi
Dobór części zamiennych do napraw
Nasze wymagania
Doświadczenie na analogicznym stanowisku
Branżowe wykształcenie
Praktyczna znajomość technologii napraw blacharskich / mechanicznych
To oferujemy
Pewność zatrudnienia i umowę o pracę u stabilnego pracodawcy
Wynagrodzenie odpowiadające Twoim umiejętnościom i doświadczeniu
Rozbudowany program szkoleń w ramach autoryzacji
Możliwość pracy w otoczeniu wysokiej klasy specjalistów
Goldfinch In​vestments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.

  • Praca Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055