Blacharz samochodowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Auto Park Sp. z o.o.
27. 8. 2024

„Auto Park” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. jedyny autoryzowany dealer Toyoty w województwie lubelskim poszukuje osoby na stanowisko: Blacharz samochodowy.
Lokalizacja: Kalinówka 18 k. Lublina
Twój zakres obowiązków:
• Wykonywanie napraw blacharskich samochodów osobowych
• Wymiany uszkodzonych elementów pojazdów
• Naprawy uszkodzonego (np. w wypadku) nadwozia
• Obróbka ręczna oraz mechaniczna blach
• Konserwacja antykorozyjna
• Obsługa nowoczesnych narzędzi naprawczych
• Współpraca z mechanikiem oraz lakiernikiem
Nasze wymagania:
• Doświadczenia na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej
• Znajomości nowoczesnych technologii napraw
• Dbałości o wysoką jakość świadczonych usług
• Umiejętności pracy w zespole, wysokiej kultury osobistej i komunikatywności
• Odpowiedzialności za pozytywny wizerunek firmy
• Otwartości na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności
• Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
• Umowę o pracę w stale rozwijającej się firmie
• Możliwość poszerzenia kompetencji oraz rozwój w ramach struktur firmy
• Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników
• Możliwość najmu samochodu na preferencyjnych warunkach
• Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne
• Dodatek do urlopu wypoczynkowego
• Program poleceń pracowniczych

  • Praca Lublin
  • Blacharz Lublin
  • Rzeczoznawca samochodowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567