Blacharz samochodowy
  • Myślenice
Myślenice, Myślenice, Lesser Poland Voivodeship, Polska
TOYOTA DOBRYGOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
6. 6. 2024

Toyota Dobrygowski

  • Modlnica, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • praca stacjonarna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wykonywanie prac naprawczych zgodnie z technologią producenta i przyjętymi standardami;
  • naprawa karoserii i elementów blacharskich samochodów;
  • dbanie o swoje stanowisko pracy – czystość i porządek;
  • utrzymanie powierzonego mienia w pełnej sprawności i prawidłowe jego zabezpieczenie;
  • dbałość o utrzymanie wysokiej jakości wykonywanych prac blacharskich

WYMAGANIA:

  • praktycznej wiedzy z zakresu napraw blacharskich i wymiany uszkodzonych elementów nadwozia;
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie wysokiego poziomu wykonywanych prac;
  • dyspozycyjność;

OFERUJEMY:

  • atrakcyjną, pełną wyzwań pracę;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników.

  • Praca Myślenice
  • Myślenice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851