Blacharz samochodowy + samodzielne mieszkanie
  • Człuchów
Człuchów, Człuchów, Pomorskie, Polska
PHUMeyer Lucyna Hruszka-Meyer Kiełpinek14b 77-300 Człuchów
1. 9. 2024

Poszukujemy blacharza samochodowego, gwarantujemy samodzielne mieszkanie w pobliżu (bez płatnie).
Twój zakres obowiązków
-przygotowywanie karoserii aut do dalszych prac,
-naprawy nadwozia w przypadku aut powypadkowych,
-wykorzystanie specjalistycznych narzędzi pomiarowych oraz naprawczych,
-ścisła współpraca z mechanikami oraz lakiernikami.
Nasze wymagania
-Wymagamy zaangażowania w powierzone prace oraz punktualności.
-Doświadczenie zawodowe niezbędne do wykonywania : trasowanie, cięcie, kształtowanie, łączenie elementów.
Oferujemy
-stałe zatrudnienie w zgranym zespole
-dobre warunki zatrudnienia
-atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie
-zakwaterowanie

  • Praca Człuchów
  • Człuchów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544