Blacharz / Lakiernik (serwis ASO premium)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
SalesHR
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie napraw blacharskich i lakierniczych na najwyższym poziomie
  • Diagnozowanie uszkodzeń oraz ustalanie zakresu napraw
  • Przygotowywanie powierzchni do lakierowania, lakierowanie i polerowanie
  • Praca z różnymi materiałami, w tym aluminium i kompozytami
  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych usług oraz terminowość realizacji zleceń
  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz doradcami serwisowymi

WYMAGANIA:
  • Minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku blacharza lakiernika
  • Znajomość technologii napraw blacharskich i lakierniczych
  • Umiejętność pracy z pojazdami różnych marek, ze szczególnym uwzględnieniem marek premium (np. BMW, Mercedes-Benz, Audi, Porsche)
  • Dokładność, precyzja oraz estetyka w wykonywaniu prac
  • Umiejętność obsługi specjalistycznych narzędzi i urządzeń
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:
  • umowa o pracę, wynagrodzenie składające się ze stałej części (podstawa) plus premii za ilość wykonanych prac, średnio w miesiącu można liczyć na kwoty od 8 000 do 13 000 PLN brutto łącznie
  • stałe zlecenia i brak nudy :)
  • stały rozwój zawodowy i pakiet szkoleń
  • dużą samodzielność i komfortowe warunki pracy

  • Praca Kraków
  • Blacharz Kraków
  • Lakiernik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567