Blacharz - Izoler
  • Gniewczyna Łańcucka
podkarpackie, Gniewczyna Łańcucka, podkarpackie, Polska
RSTECHNOLOGY Adam Rachfał
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Montaż izolacji termicznych różnych typów
  • Montaż płaszczy osłonowych z blachy na rurociągach

Nasze wymagania

  • Praktyczne umiejętności przy montażu i naprawie izolacji termicznych
  • Umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich oraz pomiarowych
  • Dobra organizacja czasu pracy, dokładności
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość nauki i rozwoju zawodowego na innych stanowiskach operatorskich
  • Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • Pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne zarobki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

  • Praca podkarpackie
  • podkarpackie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648