Blacharz izolacji przemysłowych / Monter
  • Tarnow
Tarnów, Tarnow, Lesser Poland Voivodeship, Polska
INTREC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Prace termoizolacyjne na obiektach przemysłowych,
  • Montaż izolacji ciepłochronnej i zimnochronnej,
  • Montaż wełny i płaszcza z blach,
  • Dbałość o powierzony sprzęt i wyposażenie,
  • Dbałość o czystość i porządek na stanowisku pracy.

Nasze wymagania

  • Posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Potrafisz czytać rysunek techniczny,
  • Jesteś osobą sumienną i zaangażowaną w pracę,
  • Lubisz pracę zespołową,
  • Posiadasz wykształcenie minimum zawodowe.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji 30-32 zł/h brutto,
  • Premię 800-1500 zł,
  • Dodatek za delegację 45 zł/ dzień,
  • Ciekawe projekty i realizacje na terenie całego kraju,
  • Codzienny dojazd na miejsce pracy,
  • Stabilność zatrudnienia oraz szacunek,
  • Zapewnione zakwaterowanie,
  • Dostęp do programu Multisport,
  • Odzież roboczą o środki ochrony indywidualnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego doskonalenia i nabywania nowych kompetencji.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie

IntRec jest innowacyjnym, globalnym dostawcą usług w zakresie rekrutacji pracowników, działającym obecnie w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Jesteś doświadczonym Blacharzem izolacji przemysłowych? Chcesz pracować z profesjonalistami w prężnie prosperującej firmie, umożliwiającej pracę przy wielu interesujących projektach na terenie całego kraju?

Mamy ofertę dla Ciebie!

  • Praca Tarnów
  • Blacharz Tarnów
  • Monter Tarnów Opolski
  • Monter Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851