Blacharz-dekarz, praca od zaraz, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ząbkowice Śląskie
Ząbkowice Śląskie, Ząbkowice Śląskie, dolnośląskie, Polska
As Interim Rafał Supernak
28. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

AS INTERIM to profesjonalna agencja pośrednictwa pracy, certyfikat nr 27848, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji pracowników dla naszych zagranicznych klientów, obecnie prowadzimy rekrutację dla naszego klienta na stanowisko: Dekarz

Miejsce pracy: Francja/Paryż

OBOWIĄZKI :

- montaż pokryć dachowych (wymiana krokwi , montaż łat , okien dachowych , wyłazów i świetlików).

- pokrywanie dachów materiałami dekarskimi: dachówką , blacho-dachówką , montaż opierzenia dachowego

- umiejętność czytania rysunku technicznego

WYMAGANIA :

- doświadczenie na podobnym stanowisku 5 lata

- umiejętność samodzielnego wykonywania pracy w/g zaleceń brygadzisty

- mile widziana podstawowa znajomość języka francuskiego

OFERUJEMY :

- prace tymczasową na terenie Francji

- umowę o pracę + ubezpieczenie

- atrakcyjne wynagrodzenie- stawka godzinowa: 18,50 euro /h brutto

- darmowe zakwaterowanie

- możliwość pobierania zaliczek

- długofalową współpracę

- pomoc przy organizacji wyjazdu

- opiekę koordynatora 7/7

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny : 788 - pokaż numer telefonu - , 881 - pokaż numer telefonu - lub adres email- @

  • Praca Ząbkowice Śląskie
  • Dekarz Ząbkowice Śląskie
  • Ząbkowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544